Ogłoszenia


Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza

Zarząd Koła Wędkarskiego JAZGARZ nr 87 zaprasza wszystkie koleżanki oraz kolegów na zawody spławikowe o Puchar Burmistrza, które odbędą się 19 czerwca 2016 roku (niedziela). 

Zbiórka o godz. 5.30 na wyspie, rozpoczęcie łowienia o 6.00. Zawody odbędą się na żywej rybie. Prosimy o zabranie siatek, podbieraków i akcesoriów niezbędnych do odhaczenia i wypuszczenia ryby w dobrej kondycji. Przypominamy także  o zabraniu ze sobą dokumentów uprawniających do połowu (opłacone składki na rok 2016!). Osoby nie posiadające takowych dokumentów nie zostaną dopuszczone do udziału w zawodach.

admin

12 maja 2016


!!! Zawody Spinningowe o Puchar Prezesa Koła !!!

 

Zarząd Koła Wędkarskiego JAZGARZ nr 87 zaprasza wszystkie koleżanki oraz kolegów na zawody spinningowe o Puchar Prezesa Koła, które odbędą się 1 maja 2016 roku (niedziela). 

Zbiórka o godz. 5.30 na wyspie, rozpoczęcie łowienia o 6.00. Zawody odbędą się na żywej rybie. Prosimy o zabranie podbieraków i akcesoriów niezbędnych do odhaczenia i wypuszczenia ryby w dobrej kondycji. Przypominamy także  o zabraniu ze sobą dokumentów uprawniających do połowu.

admin

15 kwietnia 2015


ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE 

Zarząd Koła Wędkarskiego JAZGARZ zaprasza kolegów wędkarzy oraz wszystkich zainteresowanych na zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się 31 stycznia 2016 o godz. 11.00 w budynku internatu przy ul. Kościelnej 12. Drugi termin o godz. 11.15.

Serdecznie zapraszamy !